wtorek, 11 września 2012

Porcja zdjęć na dzień dobry...

Stwierdziłam iż na dobry początek wstawię trochę zdjęć. Będą to fotografie z sesji zdjęciowych do jakich miałam okazję niegdyś pozować. Zamieszczam je tutaj oczywiście nie dlatego, aby pochwalić się swoim wątpliwym talentem do modelingu, ale z faktu iż sama wykonywałam  makijaże i tworzyłam stylizację.


 Sesja na zamku w Będzinie. Makijaż smokey eyes i stylizacja ala rockowa.
Sesja studyjna. Stylizacja - pin-up girl.Tutaj również stylizacja na pin-up girl. Uwielbiam ten look :))
Sesja w wannie. Makijaż z ustami w dwóch wersjach (różowe i złote).Kolejna sesja w klimacie pin-up, jednak tutaj w wersji bardziej współczesnej.


Myślę, że na początek wystarczy. Być może w kolejnym poście pojawią się jeszcze zdjęcia sesyjne, o ile uda mi się coś wygrzebać z maila, bądź jak fotografowie mi prześlą (niestety z wielu zdjęć jakie miałam, pozostała mi tylko znikoma część, gdyż utraciłam je wraz z awarią komputera :( buuuu ).

Sesje były robione już spory czas temu. Teraz jako młoda mama i kochająca żonka mam inne rzeczy na głowie ;)). Ale miło sobie czasem pooglądać i powspominać (moja blond czuprynka - tęsknię za nią). W kolejnych postach przejdę do bardziej aktualnych zdjęć.

Pozdrawiam serdecznie, Agnessa


4 komentarze:

 1. masz ładny kolor włosów, czym farbujesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam :( obecnie nie farbuje.
  Dopóki mnie było stać robiłam w salonie, tam panie mieszały kilka tych farb i używały też Contry - świetny rozjaśniacz ( na allegro można zamówić bez problemu, ale jest dosyć kosztowny). Jak farbowałam sama to używałam rozjaśniacza z Joanny - żadna farbą nie uzyskałabym takiej platynki, niestety tego typu częste rozjaśnianie ( a mnie włosy rosną bardzo szybko) sprawiło, że później miałam sianko na głowie, włosy mi się sypały na podłogę przy każdym czesaniu i to nie wypadały, ale się żywcem łamały...
  Dlatego jeśli już rozjaśnianie to polecam dobrego fryzjera :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesująca stronka :) super. Zdjęcia przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń